Może się spotkamy, znów po kilku latach...

Rozdziele i te klimaty

Ogłoszenie

Bez rejestracji na forum widoczny jest tylko wątek z instrukcją dojazdu. Po zarejestrowaniu można przeglądać i edytować dodatkowy wątek poświęcony samemu spotkaniu. To tak na wszelki wypadek aby postronni nie czytali wszystkiego. Marzanna jest na Zielonej Szkole i wraca ok. 8 czerwca. Marta i Tadziu pewniaki. Adam i Anka pewniaki. Jola i Wojtek pewniaki - chyba spóźnią się. Robert Ogiba pewniak. Staszek Stach pewniak. Ula Stach jeszcze nie wiem. Jagoda pewniak. Magda i Krzysiek pewniaki. Pozdrawiam wszystkich prosze o wypowiedzi na forum.

#1 2008-04-25 15:33:08

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Wtorek 22.04.08r. odbieram telefon, słyszę głos w słuchawce i choć to już tyle lat, to nie jestem wcale zaskoczony. Tak jakby to było wczoraj. Teraz to wiem, ze podświadomie czekałem na ten telefon. Głos Tadzia jak zwykle emanuje luzem i spokojem, tak go zapamiętałem... Kilka słów i już wiem, że na pewno coś z tego będzie. Tak! Zupełnie jak dawniej, kiedy wybieraliśmy się do Rozdziela...
Artur.

Offline

 

#2 2008-05-01 07:21:59

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Dzwonilem do Staszka. Powiedzial, ze njprawdopodobniej bedzie.
Artur.

Offline

 

#3 2008-05-01 07:26:34

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Po rozmowie  z Tadziem ustalilismy, ze spotkanie odbedzie sie u nas, czyli w Walkach. W razie problemow z dojazdem (trafieniem) postaram sie zalaczyc na forum opis z mapka.
Artur.

Offline

 

#4 2008-05-14 14:47:07

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Ależ ten maj się wlecze, nie mogę się doczekać 31

Offline

 

#5 2008-05-20 23:28:14

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Powolutku ani się oglądniesz jak zleci, słyszałem od Marty, że dzwoniłeś. Co do mapki dojazdowej to nie omieszkam zamieścić na forum. Dzięki za inicjatywę kulinarną. Pozdrowienia dla Marty.

Offline

 

#6 2008-05-21 16:29:17

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Dzięki Artur za wzorowy opis dojazdu. Chciałbym także zameldować, że Kowalczykowie zjawią się w liczbie 2 sztuk ze świeżo upieczonym plackiem i sałatką /ale ona nie będzie upieczona/.

Offline

 

#7 2008-05-22 23:28:41

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Chciałem Cię zapytać jak tam kontakt z pozostałymi? Czy masz od kogoś jakieś informacje?

Offline

 

#8 2008-05-23 10:06:07

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

W środę /21 maja/ rozmawiałem telefonicznie z Adamem, Jolą oraz z Magdą - którą prosilem o skontaktowanie się z Jagodą. Wszystkich poprosiłem o kontakt z Tobą najpóźniej na początku przyszłego tygodnia aby potwierdzić liczbę przyjeżdżających osób. Przypomniałem także wszystkim o adresie forum, do którego adres podałem już wszystkim dawno temu po rozmowie z Tobą. Mam więc nadzieję, że wkrótce nasi Przyjaciele będą się z Tobą kontaktować.

Offline

 

#9 2008-05-23 23:02:50

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Tadziu, ogromne dzięki za działanie i zaangażowanie. mnie martwi, że do tej pory nie złapałem kontaktu z Marzanną.

Offline

 

#10 2008-05-26 16:43:33

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Dzwoniłem do Uli. Potwierdziła przyjazd na 99%. Bardzo się ucieszyła. Dzisiaj także dzwoniłem do Stacha. Także  na 99%. Prosiłem go o przywiezienie starych taśm VHS z nagraniami z TOPP-u i od Ciebie z domu,Tadziu. Mówił, ze może załatwi rzutnik mutimedialny to przy pięknej pogodzie oglądnęlibyśmy wszystko na "wielkim ekranie" czyli ścianie mojego garażu. Gorzej z Marzanną. Ustaliłem, że nazywa się Gawron i jest dyrektorem szkoły podstawowej w Siedliskach. Jutro będę atakował telefonem szkołę, bo dzisiaj gdy dzwoniłem nikt nie odbierał. Nadal nikt oprócz Ciebie Tadziu nie potwierdził mi przyjazdu.

Offline

 

#11 2008-05-27 09:11:27

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Myślę, że musimy Artur zaproponować nagrodę specjalną dla kogoś, kto pierwszy (nas nie bierzemy pod uwagę) odważy się zabrać głos na naszym forum. Proponuję ojcowskiego buziaka w czoło od gospodarzy imprezy.
A tak z innej beczki to zastanawiam się czy ktoś ma jeszcze dzieła Lenina, które rozdawałem na spotkaniu w naszym domu. Sprawdziłem swoją bibliotekę i mój tom wciąż tam się znajduje, a w nim spis kto i który tom otrzymał.

Offline

 

#12 2008-05-28 08:10:04

szpicorek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 21
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

No i mamy nowego użytkownika. Magda. A więc chyba dla niej nagroda!!! Wreszcie dodzwoniłem sie do szkoły Marzanny. Niestety jest na Zielonej Szkole i wróci dopiero w przyszłym tygodniu. Jakaś pani była tak miła, ze zapisała mój numer komórki i obiecała, że jej przekaże aby do mnie oddzwoniła.
Co do Lenina, to mam. Sądzę, że na spotkanie przygotuje.
Rozmawiałem z Adamem. Prosiłem o gitarę. Mówił, że postara się ją przywieźć. To tak na wszelki wypadek gdyby ludzie weszli w klimaty.
Marzanna oddzwoniła. Pozdrawia nas wszystkich i mówi, że zadzwoni jak się spotkamy.
Dzwoniłem do Roberta Ogiby. Na 90% przyjedzie.
Rozmawiałem telefonicznie z Wojtkiem. Rzeczywiście mówi, że ma szkolenie. Twierdził, że na 99% przyjadą, ale się spóźnią.

Offline

 

#13 2008-05-30 12:58:01

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Rozmawiałem telefonicznie z Magdą. Będzie na imprezie z mężem. Jagoda będzie sama. Do zobaczenia jutro.

Offline

 

#14 2008-06-02 13:19:07

Tadeusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Było super !!!!!!!!!!!!!
Marto i Arturze dzięki !!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#15 2008-06-02 16:34:31

zeks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: No i stalo sie... telefon od Tadzia i...

Gratuluję wszystkim spotkania. Cieszę się, że mogliśmy sobie powspominać tamte chwile i pośmiać się do bólu przepony ze starych filmów. Adam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.leniwce.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.sp1-gw.pun.pl www.fairplayy.pun.pl